Medewerkers


Bestuur “Gymgroep A.S. vzw”

Aangesloten bij de Gymnastiekfederatie Vlaanderen stamnummer 822
Ondernemingsnummer 449.392.189

Zetel: Sukkelpotweg 9, 3220 – Holsbeek 016/44 59 16

Algemeen coördinator:
Meulemans Michel, Sukkelpotweg 9, 3220 – Holsbeek

tel: 016/44 59 16 – 0496/185253
vertegenwoordiger Gymgroep Sijoco-Aarschot vzw
michel@belgacom.net
Michel.meulemans@gymgroepas.be

Voorzitter:
Meulemans Liesbeth, Pastoor Pitetlaan 40, 3130 Betekom
tel: 0494/80 12 08
liesbethmeulemans@me.com

Beheerder:
D’Hoker Daniël, Bergeveld 7, 3220 – Holsbeek

tel: 016/44 61 42
vertegenwoordiger Gymgroep Holsbeek vzw
daniel.dhoker@telenet.be

Kassier/penningmeester:
Janssens Ludwine, Sukkelpotweg 9, 3220 – Holsbeek
tel: 016/44 59 16 – 04 -0498/853717
vertegenwoordiger Gymgroep Holsbeek vzw
ludwine.janssens@belgacom.net

Leden:
Beuckelaers Karel, Acaccialaan 30, 3020 – Herent
tel. 016/370109  – 0475315843
vertegenwoordiger voor Gymgroep – Herent vzw/Gymgroep Wijgmaal W.B. vzw
Beuckelaers@scarlet.be

Meulemans Kristien, Rigessel 44, 3111 – Wezemaal
tel: 016/58 52 79
vertegenwoordiger Gymgroep Wijgmaal-W.B vzw, Gymgroep Holsbeek vzw
kristien.meulemans@pandora.be

Pollers Katrien, Keizersstraat 20, 3020 – Herent
tel: 016/20 11 22 –
vertegenwoordiger Gymgroep – Herent vzw, Gymgroep Wijgmaal W.B.vzw
Katrien@bovare.be

Romée Deriks,
tel: 0499/74 43 66 –
vertegenwoordiger Gymgroep – Sijoco Aarschot vzw
romeederiks@hotmail.com

Stroombergen Jan, Rigessel 44, 3111-Wezemaal
tel: 016/58 52 79 –
vertegenwoordiger Gymgroep Wijgmaal- W.B vzw
Jan.stroombergen@belgacom.net

Vermeir Gerda, Valleilaan 40 a, 3110 – Rotselaar
tel:016/58 20 91 -0486/229030
vertegenwoordiger Gym Rotselaar-Wezemaal
rikdevos1@telenet.be

Wittebrood Anskje, Binnenhof 16, 3020 – Veltem
tel: 016/48 98 52 – 0494/283941
vertegenwoordiger  Gymgroep- Herent vzw

anskje.wittebrood@telenet.be

Tineke Rayé:
tel : 0477352356
tineraye@Hotmail.com
Vertegenwoordiger Gym Rotselaar – Wezemaal Vzw

Trainers

Trainers Gymgroep Holsbeek

Welke verzekering heeft een vereniging met vrijwilligers nodig?