Recreatie

 

 

Activiteitenkalender Gymgroep A.S./Holsbeek vzw2014-2015

TURNEN SPORTSCHUUR HOLSBEEK-DORP

Kleuterturnen, (M/J), 2e en 3e kleuterklas)

Zaterdag 10u00-11u00

Kleuterturnen, (M/J),

1e kleuterklas (vanaf 3 jaar)

Zaterdag 11u00-12u00

5-jarige kleuters kunnen eventueel een 2elesuur extra

volgen van 11 tot 12 uur.

Toestelturnen, (M/J), 1e leerjaar tot 18 jaar

Zaterdag 10u00-12u00

Voorbereidend Keurturnen,

geselecteerde gymnasten

Zaterdag 10u00-12u00

Keurturnen, Competitie AGD,

Enkel geselecteerde gymnasten

Op woensdag ( 14 u tot 17 u30) en zaterdag (10 u tot 13 u ) in Kessel-Lo

Op maandag,16.30 tot 19 u30) dinsdag(16.30 tot 19.30 ) ,donderdag 16.30 tot 19.30 en vrijdag (16.30 tot 19.30 ) in Aarschot,

Info trainingen : 016/44.59.16

Oefenkern Competitiegymnastiek Kon. Boudewijnstadion – Stadionlaan 4 – Kessel-Lo

.

Geselecteerden voor Basisschoolproject! in samenwerking met de GymnastiekFederatie Vlaanderen , BLOSO en de lagere school St. Jozefscollege Aarschot

Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag en zondag( Aarschot )

Woensdagnamiddag en zaterdagmorgen ( Kessel-lo) Woensdag 14.00-17.30 ; Zaterdag 10.00-13.00

Dinsdag en Donderdag ochtendtrainingen (Kessel-lo ) 7u30 – 10 u

Artistieke Gymnastiek AGD,

Meisjes/Dames Competitie* AGD (artistieke gymnastiek meisjes)

info voor selectie en trainingsplaatsen Kristien Meulemans 016/41.34.93, Michel Meulemans 016/44.59.16

Maandag 16u30-19u30 ( Aarschot )

Dinsdag 16u30-19u30 ( Aarschot )

Woensdag 14u00-17u00 ( Kessel-lo )

Vrijdag 17u00-20u00 ( Aarschot )

Zaterdag 10u00-13u00 (Kessel-lo )

Zondag 9u30-12u30 ( Aarschot )

Voorbereidend Keurturnen, Pre-competitie Voor advies, info en een psychomotorische selectietest, contacteer Michel Meulemans of * Kristien Meulemans 016/41.34.93

Maandag 16u30-18u30 ( Aarschot )

Woensdag** 14u00-17u00 ( Kessel-lo )

Donderdag 16.30 tot 19.30 (Aarschot)

Zaterdag*** 10u00-12u00 ( Kessel-lo of Holsbeek )

NIEUW :Artistiek Gymnastiek heren ( competitievoorbereiding jongens ) alleen geselecteerden leiding :Stijn Abeloos

SPORTSCHUUR HOLSBEEK Dinsdag 18u-20u00

Bekaf Aarschot Donderdag van 18 u tot 20 u

Boudewijnstadion Kessel-lo /sportschuur Holsbeek zaterdag van 10 u tot 12 u

Airtrack en Trampoline, jongens en meisjes,

vanaf 9 jaar met basiskennis tumbling

Zaterdag 12u00-13u00

AIRTRACK = Turnen op een 15 meter lange

Tumblingbaan op lucht!!!

Conditieturnen en Airtrack, dames en heren,

volwassenen

Woensdag 20u00-22u00

Specialisatie Grote Trampoline in valput

Zaterdag 09u00-10u00

NIEUW : Freerunning voor kinderen vanaf 10 jaar

Sportschuur Holsbeek Zaterdag van 13 u tot 15 u

Bekaf Aarschot donderdag van 18.30 tot 20 u

Leiding Maxime Haelters

Afdeling Kortrijk- Dutsel turnt in de sportschuur Holsbeek

Toestelturnen, (M/J), 1e tem 3e leerjaar

Zaterdag 10u00-12u00

DANS SPORTSCHUUR ( danszaal ) HOLSBEEK-DORP

Kleuterdans, meisjes en jongens,

Kleuters van 4 en 5 jaar

Woensdag 14u00-15u00

Jazzdans, Groep 1, meisjes en jongens,

1e, 2e en 3e leerjaar

Donderdag 17u00-18u00

Jazzdans, Groep 2, meisjes en jongens,

4e en 5e leerjaar

Donderdag 18u00-19u00

Jazzdans, Groep 3, meisjes en jongens,

6e leerjaar, 1e en 2e middelbaar

Donderdag 19u00-20u00

Jazzdans, Groep 4*, meisjes en jongens,

3e middelbaar (2e middelbaar na selectie)

Woensdag 18u30-19u30

Jazzdans, Kerngroep*, meisjes en jongens,

(na selectie)

Woensdag 19u30-20u30

Bodyrobics, Total Body Conditioning, High-

Low impact, Volwassenen

Donderdag 20u00-21u00

BADMINTON

SPORTSCHUUR HOLSBEEK-DORP

Badminton, meisjes en jongens,

van 9 tot 12 jaar

Dinsdag 19u00-20u00

Woensdag 19u00-20u00

Badminton, meisjes en jongens,

van 12 tot 14 jaar

Woensdag 19u00-20u00

Gezinsbadminton

Woensdag 19u00-20u00

Badminton, meisjes en jongens,

van 14 tot 18 jaar

Donderdag 20u00-21u00

Badminton, dames en heren,

Volwassenen

Dinsdag 20u00-21u00

Dinsdag 21u00-22u00

Woensdag 20u00-21u00

Woensdag 21u00-22u00

SPORT en SPEL

SPORTSCHUUR HOLSBEEK-DORP

Sport en Spel, groep 1, meisjes en jongens,

van 6 tot 8 jaar

Woensdag 14u00-15u30

Woensdag 15u30-17u00

Sport en Spel, groep 2, meisjes en jongens,

van 9 tot 12 jaar

Woensdag 15u30-17u00

Men kan steeds inschrijven voor, tijdens of na de les

bij de lesgever(s). Oude leden schrijven zo vlug

mogelijk in. Nieuwe leden kunnen steeds twee gratis

proeflessen volgen alvorens in te schrijven. Het ideale

moment hiervoor is natuurlijk de week van de

sportclub van 8 tot 16 september 2012. Wie meerdere

activiteiten combineert binnen onze club (turnen, dans

en sport), krijgt een aanzienlijke korting in het

Activiteitenkalender Gymgroep Sijoco Aarschot/Betekom. vzw 2014-2015

Wekelijks trainen wij in :

1. Bekaf Aarschot St. Jozefscollege

2.St.Jozefsinstituut Betekom

3.Sportcomplex in Kessel-lo

6.Holsbeek sportschuur

Sport en Spel, groep 2, meisjes en jongens,

van 9 tot 12 jaar

Woensdag 15u30-17u00

 

Men kan steeds inschrijven voor, tijdens of na de les

bij de lesgever(s). Oude leden schrijven zo vlug

mogelijk in. Nieuwe leden kunnen steeds twee gratis

proeflessen volgen alvorens in te schrijven. Wie meerdere

activiteiten combineert binnen onze club (turnen, dans

en sport), krijgt een aanzienlijke korting in het

lidgeld!!

Extra clubactiviteiten

8-16 september 2014 : Week van de sportclub

Gans de maand september 2014 gratis turnen : probeermaand voor kids met sportkriebels

Kaderdagen GymFed 2014

Kaderweekend dans organisatie GymFed te Gent 25–26 november 2014

Kaderweekend Gymnastiek Gent 23-24 november 2013

29 november 2014: Sinterklaasfeest, Turnzalen van het St. Jozefscollege Bekaf Aarschot en in de sporthal Ivo Van Damme Overstraat Veltem

3 januari 2015 Trofee Vlaams Brabant Heverlee

28 februari/2015 : Turnshow ,Gymgroep Holsbeek Stedelijke Sporthal

Demervallei, Aarschot aanvang 18 u

1 Maart 2015 deelname aan turnshow Gymgroep Sijoco Aarschot Stedelijke sporthal Aarschot aanvang 15 u

14 maart 2015 deelname aan turnshow gym Rotselaar Wezemaal in de nieuwe Ymeria Wijgmaal

15 maart 2015 deelname aan turnshow Gymgroep Wijgmaal en Herent +GAS in de Nieuwe Ymeria Wijgmaal

Wedstrijden 2014-2015 – zie ook de clubkalender

Wedstrijd 1 instappers 6-7 december 2014

Wedstrijd 2 Instappers Hoogstraten 10-11 januari 2015

Wedstrijd 3 instappers Nederboelare 31 januari- 1 februari 2015

Provinciale voorronde 1 A niveau Leuven 24-25januari 2015

Provinciale voorronde 2 A niveau Nieuwkerke – Waas en 7-8 februari 2015

Provinciale voorronde 3 A niveau Oud-Turnhout 21-22 februari 2015

Provinciale voorronde 1 B niveau 17-18 januari 2015

Provinciale voorronde 2 B niveau Leuven 24-25 februari 2015

Provinciale voorronde 3 B niveau Nieuwkerke – Waas7-8 februari 2015

Provinciale voorronde 4 B niveau Oud-Turnhout 21-22 februari 2015

Provinciale voorronde 1 C niveau Tielt 21-22 januari 2015

Provinciale voorronde 2 C niveau Jabbeke 8-9 april 2015

Provinciale voorronde 3 C niveau Bilzen 2-3 mei 2015

Provinciale voorronde 4 C niveau Stekene 16-17 mei 2015

Vlaams kampioenschap A en B niveau 7-8 maart 2015

Vlaams Kampioenschap C niveau Leuven 30 mei 2015

Belgisch kampioenschap en KBT coupe AGD voor de B gymnasten 25-26 april 2015

Wallonië

Belgisch kampioenschap A niveau AGD 28-29 maart 2015 Wallonië

Let wel deze data kunnen veranderen controleer de activiteitenkalender van de federatie

Wase Gymcup 25-26 oktober 2014 Melsele

29-30 november2014 M.Wantencup Berkenbos

Inter-regio-wedstrijd 9 en 10 mei 2015 alleen voor AGD EN AGH

Stagedagen

1.Intensieve trainingsweek AGD en AGH Boudewijnstadion Kessel-lo 24 – 28 augustus 9.30 tot 17 u

2. 25-26.oktober 2014 kaderdagen Gymnastiek Gent organisatie GymFed