Trainingtechnische commissies

Trainingstechnische commissies

Algemeen

Samenstelling:

1.Een coördinator aangesteld door het bestuur: heeft geen stemrecht

2.De trainers actief in de vereniging: hebben stemrecht

Taakomschrijving De coördinator leidt de vergadering

De leden duiden onder de leden een secretaris aan. Zij formuleren de sporttechnische programma’s en formuleren voorstellen voor hun specifieke doelgroep

Zij organiseren activiteiten voor hun specifieke discipline

Zij spelen in op de bijscholingsprogramma’s van de federatie,de opleidingen van de VTS Zij formuleren de te volgen leerlijnen.

Zij evalueren en sturen de activiteiten (recreatief) Shows Gymbrevetten – Gymtics,Gymstars, enz.… Danshappenings Opkomst leden Ledenaangroei afdelingen /wedstrijden(competities) Provinciale voorronden Vlaams kampioenschap Belgische kampioenschap Internationale ontmoetingen bij.

Zij geven een voorstel tot opmaak van de activiteitenkalenders op voor elke discipline

Zij zijn verantwoordelijk voor aanbod en kwaliteit.

Coördinator/secretaris Michel Meulemans, Sukkelpotweg, 9 , 3220 Holsbeek 016/445916 michel.meulemans@belgacom.net

De coördinator van de Gymgroep A.S. ZW .is Michel Meulemans licentiaat L.O.- Adviseur in de Lichamelijke Opvoeding in samenwerking met Nicky Rappoort en Winke Hahn en Katrien Pollers ,Leen Theys Allen erkende Jeugdsport coördinators Hij is aangeduid als de Hoofd Jeugdsportcoördinator. Hij leidt : alle organisatorische turntechnische regelingen onderhoudt contacten met de ouders en gemeentelijke instanties Hij leidt alles in goede banen En brengt hierover verslag uit op de bestuursvergadering en in de turntechnische commissie

Hij is de tussenpersoon tussen de turntechnische commissies en het bestuur.

De commissies komen minstens 2 maal per jaar samen om hun werking te evalueren en om nieuwe initiatieven te promoten .Zij ontvangen hiervoor een oproepbrief van de coördinator.

De verslagen worden door de coördinator gebundeld en voorgelegd aan het bestuur.

Elk lid van de commissie ontvangt per mail het verslag .Via de nieuwsbrief worden de leden geïnformeerd.

Leden:

1.Commissie recreatieve Gymnastiek

Elke Debremaeker ,Struiversstraat , 19. 3010 Kessel-lo

elkedebremaeker@hotmail.com

Anneke Debremaeker ,Heideveldweg, 32, 3020 Herent 0499417825

Annekedebremaeker@hotmail.com

Kristien Meulemans, Rigessel, 44 , 31111 Wezemaal 016/413493

kristien.meulemans@pandora.be

Nicky Rappoort Hogeweg 32 68. 3118- Werchter 0491225685

Nickyrappoort@hotmail.com

Winke Hahn Franseliniestraat ,26 3201 Langdorp 0496/77.91.49

winke86@hotmail.com

Tineraye@hotmail.com

Tine rayé Appelweg 146 32213221 Nieuwrode 0477352356

 

2.Commissie Competitiegym AGD

Michel Meulemans,Sukkelpotweg ,9 3220 Holsbeek 016/445916 michel.meulemans@belgacom.net

Roman Tolkatchev,Prof.scharpélaan,,40 3130 Betekom 0497225580

Roman.tolkatchev@gmail.com

Liesbeth Meulemans Prof.Scharpélaan ,40 3130 Betekom 0494801208

liesbeth.meulemans@telenet.be

Ludwine Janssens, Sukkelpotweg, 9 3220 Holsbeek 016/445916

ludwine.janssens@belgacom.net

Nicky Rappoort,,Hogeweg, 68, 3118-Werchter 0491225685 nickyrappoort@hotmail.com

Kristien Meulemans,Rigessel 44 3111 Wezemaal

kristien.meulemans@pandora.be Winke Hahn Franseliniestraat ,26 3201 Langdorp 0496/77.91.49

winke86@hotmail.com

Catherine Van Wouwe Horststraat 11 3220 Holsbeek 0477363043

cvw19710502@gmail.com

Dirk Bauwens Jennekensstraat . 28. 3200- Aarschot 0474498045

dirk.bauwens5@telenet.be

An Katrin Perdieus ,Tervuursevest , 183, 3000-Leuven 0474068602

An-katrinperdieus@hotmail.com

Ymke stroombergen ,Rigessel,44.3111- Wezemaal 0470097307

ymke.stroombergen@ telenet.be

Katrien Pollers Keizerstraat 3020 -Herent 016/201122 of 0473840002

3.Commissie Competitiegym AGH

Michel Meulemans,Sukkelpotweg ,9 3220 Holsbeek 016/445916

Michel Meulemanselgacom.net

Stijn Abeloos,Bekaflaan ,58 , 3200 Aarschot 0496394279

Abeloos2@Hotmail.com

Dries Feremans, Koetsweg 183 3010 Kessel-lo 0499238500

4.Commissie Badminton

Daniel D’Hoker,Bergeveld,7, 3220 Holsbeek 016/446142 daniel.dhoker@telenet.be Karel Beuckelaers, 0475315843 Acacialaan 30 3020 Herent 016/297565

Michel Meulemans ,Sukkelpotweg,9 3220- Holsbeek ,0496185253 michel.meulemans@belgacom.net

5.Commissie Dans

Mieke Engelborghs, Casinolaan, 64 3018 Wijgmaal 0495/999137 dancefreak11@hotmail.com

Christell Weets, Egelantierlaan,12a 3012 Wilsele christell.weets@telenet.be

Ymke stroombergen ,Rigessel,44.3111- Wezemaal 0470097307

ymke.stroombergen@ telenet.be

Gerald Walraevens ,Kapeldreef 15 3220 Holsbeek 0475567811

Gerald.walraevens@gmail.com

Leen Theys,Langestraat 77 3220 Sint-Pieters-Rode ,0472660347

leenthys@skyynet.be

6.Commissie Zelfverdediging Marc Coppens, Dutselstraat, 50 3220 Holsbeek 0473269050

voor werking en doelen : http://www.tenzandojo.org/

7.. Freerunning en parkours

Britte brabants 0478396707 brittebrabants@hotmail.com